مال سنتر در کرمانشاه
۰
مال سنتر

فروشگاه اینترنتی مال سنتر از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه ی فروش آنلاین کالای اساسی و در قالب سوپرمارکت آنلاین آغاز نمود و در راستای خدمت رسانی و بهبود خرید کالای سوپرمارکتی همیشه سعی ما بر این باور بوده که خریدی آسوده و ارزان را به مشتریان خود عرضه نماییم. حال با وجود مشکلات فراوان در مسیر کسب و کار های آنلاین تمام تلاش ما بر این است که اعتماد شما مشتریان عزیز را بیش از پیش جلب نماییم و خرید های شما را به نحو احسن و بدون مشکل تحویل دهیم.

فعالیت اصلی فروشگاه اینترنتی مال سنتر در استان کرمانشاه در حال حاضر در مرکز این استان یعنی شهر کرمانشاه آغاز شده و ارسال کالا به تمامی نقاط این شهر امکان پذیر است و عزیزان کرمانشاهی میتوانند با مراجعه به وبسایت مال سنتر و ثبت سفارش، کالا های اساسی خود را خریداری نمایند و با انتخاب زمان های معین شده در صورتحساب، سفارش خود را در زمان دلخواه تحویل بگیرند که این امکان برای برنامه ریزی بهتر در خرید مشترکین عزیز راه اندازی شده است.

در فروشگاه اینترنتی مال سنتر تنها هزینه ی ارسال دریافت خواهد شد و این هزینه برای تمامی سطح شهر یکسان می باشد و هیچگونه هزینه ی اضافی در قبال سفارش ها، مشترکین عزیز کرمانشاهی پرداخت نخواهند کرد و پرداخت ها به دو روش پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل با دستگاه pos (کارتخوان) انجام خواهد شد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس تمامی موارد بهداشتی از زمان پردازش در انبار مال سنتر تا زمان ارسال و تحویل توسط پیک های ما بخوبی رعایت می شود تا نگرانی در این مورد برای مشترکین مال سنتر وجود نداشته باشد.

در پایان امیدواریم که بتوانیم در این خدمت رسانی، کمک بسزایی برای مشترکین وفادار خود انجام دهیم و مثل همیشه در کنار شما در این مسیر سخت سربلند بیرون برآییم.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X