آنلاین یا سنتی؟
۰
مال سنتر

آنلاین یا سنتی؟

مسئله ای که چندین سال است ذهن خیلی از کسب و کار ها را به خود جلب کرده به طوری که طبق پیش بینی های برخی از کارشناسان و اساتید فناوری اطلاعات در جهان ، کسب و کار هایی که تا سال 2024 وارد فضای فروش آنلاین نشوند، از دور رقابت خارج خواهند شد!

شما چطور؟ آیا وارد دنیای کسب و کار آنلاین شده اید؟

خرید آنلاین بهتر است یا سنتی؟

شاید برخی فکر کنند که خرید آنلاین مورد اعتماد نیست آن هم بدلیل تجربه های بدی که از خرید های قبلی داشتند یا ترس از خریدی که میخواهند داشته باشند اما واقعیت چیز دیگریست!!

مسئله ی اساسی و نیاز واقعی به خرید آنلاین وقتی مشخص میشه که شما مثلا برای خرید سوپرمارکتی خودتون مجبور بشید زمان رو هدر بدید و مسیر خونه تا سوپرمارکت رو طی کنید تا خرید خودتون رو انجام بدید، اما چی میشد این خرید رو آنلاین انجام میدادین؟!

گسترش سوپرمارکت های آنلاین

در دنیای امروزه، اینترنت نقش اساسی و تاثیر گذار خود را بر روی زندگی افراد گذاشته است و از این رو افراد بدنبال راحتی و سرعت بیشتر انجام فعالیت هایشان هستند، که این امر به غیر از استفاده از اینترنت میسر نخواهد بود. حال با اینکه بیشتر کسب و کار ها با توجه به نیاز مردم به سوی اینترنت سوق داده شدند، در این زمان وجود فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش احساس می شود و میل افراد به استفاده از این فروشگاه ها به قدری زیاد شده که کسب و کار های سنتی کم کم در حال خارج شدن از دور رقابت هستند. یکی از نیاز هایی که در بین فروشگاه های اینترنتی خیلی احساس میشد، فروش اینترنتی کالای اساسی و یا همان سوپرمارکت آنلاین بود که نیاز به این نوع از فروشگاه های اینترنتی رفته رفته جای خود را در میان کسب و کار های آنلاین باز کرد و درصد قابل توجهی از سهم بازار خرید آنلاین را به خود اختصاص داد.

مال سنتر از فکر تا واقعیت

فروشگاه اینترنتی مال سنتر جزو اولین فروشگاه های اینترنتی بود که با ایده ی فروش آنلاین کالای اساسی و سوپرمارکتی در سال 1396شروع بکار کرد.

هرچند که خیلی از سایت های مشابه خود را اولین در غرب کشور میدانند!

در ابتدا فروش در تمام ایران بصورت عمده و یا فروش واسطه ای برخی برند های خاص صورت می گرفت و بعد ها فروش آنلاین بصورت عموم آغاز شد و در حال حاضر فروش کالای اساسی و سوپرمارکتی در شهر کرمانشاه بصورت رسمی شروع بکار کرده و خدمت رسانی به شهروندان کرمانشاهی در حال انجام است.

چرا مال سنتر؟

ما در فروشگاه اینترنتی مال سنتر در راستای بهبود خرید کالای اساسی با تجربه ی چند ساله خود در فروش آنلاین تمام سعی خود را کرده ایم که بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهیم و با بهترین قیمت ها و تخفیفات فوق العاده و کاهش هزینه های حمل و نقل خرید خوبی را برای شما عزیران رقم بزنیم.

خرید آنلاین با مال سنتر خیلی راحته و شما میتونید با ورود به وبسایت و با انتخاب انواع دسته بندی ها خرید خود را هر چه سریع تر انجام دهید و با پرداخت آنلاین یا پرداخت درب منزل سفارش خود را نهایی کنید و نکته ی جالب اینجاست که شما میتونید زمان تحویل سفارش خودتون رو هم انتخاب کنید! به این صورت که در بخش صورتحساب بعد از تکمیل فرم سفارش و وارد کردن آدرس پستی، بازه زمانی تحویل کالا رو انتخاب می کنید و در بازه ی زمانی دلخواه سفارش شما تحویل داده میشه! به همین راحتی!

در پایان امیدواریم که بتوانیم بهترین خرید آنلاین را برای شما عزیزان رقم بزنیم و قطعا نظرات و پیشنهادات شما در این راه به ما کمک بسزایی خواهد کرد.

 

فروشگاه اینترنتی مال سنتر

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X